Voor meer informatie of een kantoor in uw regio

Neem contact op

Ons team

Dit zijn de mensen die dagelijks klaar staan om u te ondersteunen op het gebied van arbo-dienstverlening.

Het arboteam van NLG Arbo draagt zorg voor het beheer en de administratie van verzuimdossiers en getroffen regelingen. Zij zijn deskundig op het gebied van preventie, begeleiden van zieke (ex-)werknemers en re-integratietrajecten.

Alle verzekeringskantoren die bij NLG zijn aangesloten beschikken over deskundigen die u kunnen adviseren over de beste verzuimverzekeringen in uw specifieke situatie.

Een samenspel waarbij u optimaal profiteert van een breed dienstenscala, maar waarbij uw privacy en die van uw werknemers optimaal blijft gewaarborgd.

Astrid Meuleners

Casemanager

a.meuleners@nlg-arbo.nl
NLG Limburg

Barbara Aronds CRoV

Casemanager

b.aronds@nlg-arbo.nl
NLG Oost-Nederland

Caroline Urbanus CRoV

Adviseur inzetbaarheid

gouda@nlg-arbo.nl
NLG Gouda

Chantal Snieders

Officemanager en HRM medewerkster

c.snieders@nlg-arbo.nl
NLG Oost-Nederland

Charles Eijkelenburg

Arbeidsdeskundige / Directeur

ch.eijkelenburg@nlg-arbo.nl
NLG Helmond

Erwin Scheepers

Arbeidsdeskundige

e.scheepers@nlg-arbo.nl
NLG Helmond

Evianne Groot-Praasterink CRoV

Casemanager

e.groot@nlg-arbo.nl
NLG Helmond

Hester Oostrom CRoV

Casemanager

gouda@nlg-arbo.nl
NLG Gouda

Inanda Rovers

Casemanager

i.rovers@nlg-arbo.nl
NLG Breda

Jens de Bruijn Rccm

Casemanager

j.debruijn@nlg-arbo.nl
NLG Drechtsteden

Jeroen Euser CRoV

Casemanager

j.euser@nlg-arbo.nl
NLG Drechtsteden

Jolande van Veen-Krol

Casemanager

j.veen@nlg-arbo.nl
NLG Oost-Nederland

Karin Rits CRoV

Casemanager

k.rits@nlg-arbo.nl
NLG Drechtsteden

Katja van Mil

Manager

k.vanmil@nlg-arbo.nl
NLG Arbo

Kees Boer

Directeur

c.boer@nlg-arbo.nl
NLG Drechtsteden

Kirsty Lansink CRoV

Casemanager

k.lansink@nlg-arbo.nl
NLG Oost-Nederland

Lieke Gibcus CRoV

Casemanager

gouda@nlg-arbo.nl
NLG Gouda

Lesly Severijnen

administratief casemanager

l.severijnen@nlg-arbo.nl
NLG Drechtsteden

Mandy Haneveer CRoV

Casemanager

m.haneveer@nlg-arbo.nl
NLG Noord-Oost

Margreet Mulder CRoV

Senior Casemanager

m.mulder@nlg-arbo.nl
NLG Oost-Nederland

Marjon Niekerk CRoV

Casemanager

m.niekerk@nlg-arbo.nl
NLG Drechtsteden

Marleen Castelen

Casemanager

gouda@nlg-arbo.nl
NLG Gouda

Miranda Leerentveld CRoV

Casemanager

m.leerentveld@nlg-arbo.nl
NLG Drechtsteden

Pieternel Malherbe

Casemanager

p.malherbe@nlg-arbo.nl
NLG Limburg

Rigtje Karssen Rccm

Casemanager

r.karssen@nlg-arbo.nl
NLG Noord-Oost

Roy Broek

Directeur

r.broek@nlg-arbo.nl
NLG Oost-Nederland

Sandra Scheepbouwer CRoV

Casemanager

s.scheepbouwer@nlg-arbo.nl
NLG Drechtsteden

Stephan Verhaaf CRoV

Casemanager

s.verhaaf@nlg-arbo.nl
NLG Oost-Nederland

Vivian de Korte

Casemanager

v.dekorte@nlg-arbo.nl
NLG Breda

Wilma van Blerk CRoV

Senior Casemanager

w.vanblerk@nlg-arbo.nl
NLG Oost-Nederland


Gerelateerde berichten

· Door NLG

UWV scoort onvoldoende voor beoordelen van mensen met een ziekte of arbeidsbeperking

Lees meer
· Door Margreet Mulder

Re-integratietraject in kaart

Lees meer
· Door NLG

Jurisprudentie: ziekmelding via Whatsapp

Lees meer